ERJ-1TNF2100U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF2100U Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ERJ-1TNF2100U
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of ERJ-1TNF2100U
Part Number ERJ-1TNF2100U Manufacturer Panasonic
Description RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant