ERJ-1TNF1652U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF1652U Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ERJ-1TNF1652U
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RES SMD 16.5K OHM 1% 1W 2512
  • Message
Specifications of ERJ-1TNF1652U
Part Number ERJ-1TNF1652U Manufacturer Panasonic
Description RES SMD 16.5K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant