ELK-TT180EA
PanasonicPanasonic
ELK-TT180EA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELK-TT180EA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FILTER LC(T) 18PF 55MHZ TH
Datasheets: ELK-TT180EA.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of ELK-TT180EA
Part Number ELK-TT180EA Manufacturer Panasonic
Description FILTER LC(T) 18PF 55MHZ TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4383 pcs Data sheet ELK-TT180EA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ELK204-7T-1U-USB-YG-MT
ELK204-7T-1U-USB-YG-MT
Manufacturers: Matrix Orbital
Description: HMI OPERATOR PANEL MONOCHROME
In stock: 4686 pcs
Download: ELK204-7T-1U-USB-YG-MT.pdf
RFQ
ELK-EV150FF
ELK-EV150FF
Manufacturers: Panasonic
Description: FILTER LC(T) 15PF ESD SMD