ELJ-RE47NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE47NGFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE47NGFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
Datasheets: ELJ-RE47NGFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE47NGFA
Part Number ELJ-RE47NGFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant