ECO-S2DP152EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP152EA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECO-S2DP152EA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Datasheets: ECO-S2DP152EA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of ECO-S2DP152EA
Part Number ECO-S2DP152EA Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant