CB1-T-R-B-12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CB1-T-R-B-12V
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CB RELAY WITH ISO TERMINAL
Datasheets: 1.CB1-T-R-B-12V.pdf2.CB1-T-R-B-12V.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
  • Message
Specifications of CB1-T-R-B-12V
Part Number CB1-T-R-B-12V Manufacturer Panasonic
Description CB RELAY WITH ISO TERMINAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18683 pcs Data sheet 1.CB1-T-R-B-12V.pdf2.CB1-T-R-B-12V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CB1-T-M-24V
CB1-T-M-24V
Manufacturers: Panasonic
Description: CB RELAY HR 1 FORM C 24V
In stock: 13313 pcs
Download: CB1-T-M-24V.pdf
RFQ
CB100-S8
CB100-S8
Manufacturers: JST
Description: CONN TERM RECT 4/0 AWG #5/16
Download:
RFQ
CB1-T-P-12V
CB1-T-P-12V
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V