PFC-W0402LF-03-2002-B
TT Electronics/IRC
PFC-W0402LF-03-2002-B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC-W0402LF-03-2002-B
Manufacturer/Brand: TT Electronics/IRC
Product description RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402
Datasheets: PFC-W0402LF-03-2002-B.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PFC-W0402LF-03-2002-B
Part Number PFC-W0402LF-03-2002-B Manufacturer TT Electronics/IRC
Description RES SMD 20K OHM 0.1% 1/20W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 196241 pcs Data sheet PFC-W0402LF-03-2002-B.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PFC-W0603LF-03-1003-B
PFC-W0603LF-03-1003-B
Manufacturers: TT Electronics
Description: RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0603