ED068PLCZ
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
ED068PLCZ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ED068PLCZ
Manufacturer/Brand: On-Shore Technology, Inc.
Product description CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
Datasheets: ED068PLCZ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
72 pcs
  • Message
Specifications of ED068PLCZ
Part Number ED068PLCZ Manufacturer On-Shore Technology, Inc.
Description CONN SOCKET PLCC 68POS TIN Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 94911 pcs Data sheet ED068PLCZ.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ED06E5
ED06E5
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 5A 1-48V
In stock: 3940 pcs
Download: ED06E5.pdf
RFQ
ED06DT
ED06DT
Manufacturers: On-Shore Technology, Inc.
Description: CONN IC DIP SOCKET 6POS TIN
Download: ED06DT.pdf
RFQ
ED068PLCZ-SM-N
ED068PLCZ-SM-N
Description: CONN SOCKET PLCC 68POS
Download: ED068PLCZ-SM-N.pdf
ED044PLCZ
ED044PLCZ
Description: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Download: ED044PLCZ.pdf
ED0631500000G
ED0631500000G
Manufacturers: Anytek (Amphenol Anytek)
Description: 381 TB RIS CLA 180D SOL
Download: ED0631500000G.pdf
ED06C5
ED06C5
Manufacturers: Crydom
Download: ED06C5.pdf
ED052PLCZ
ED052PLCZ
Description: CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
Download: ED052PLCZ.pdf
ED06D5
ED06D5
Download: ED06D5.pdf
ED052PLCZ-SM-N
ED052PLCZ-SM-N
Description: CONN SOCKET PLCC 52POS
Download: ED052PLCZ-SM-N.pdf
Download: ED0531500000G.pdf
ED06B5
ED06B5
Download: ED06B5.pdf
ED044PLCZ-SM-N
ED044PLCZ-SM-N
Description: CONN SOCKET PLCC 44POS
Download: ED044PLCZ-SM-N.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year