V-10G6-1A4-K
OmronOmron
V-10G6-1A4-K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: V-10G6-1A4-K
Manufacturer/Brand: Omron
Product description SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Datasheets: V-10G6-1A4-K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of V-10G6-1A4-K
Part Number V-10G6-1A4-K Manufacturer Omron
Description SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18326 pcs Data sheet V-10G6-1A4-K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
V-10G5-1C5-K
V-10G5-1C5-K
Manufacturers: Omron
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
In stock: 35653 pcs
Download: V-10G5-1C5-K.pdf
RFQ
V-11-1A4
V-11-1A4
Manufacturers: Omron
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V