G7L-1A-B-CB-DC48
OmronOmron
G7L-1A-B-CB-DC48 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L-1A-B-CB-DC48
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Datasheets: G7L-1A-B-CB-DC48.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of G7L-1A-B-CB-DC48
Part Number G7L-1A-B-CB-DC48 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6378 pcs Data sheet G7L-1A-B-CB-DC48.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G7L-1A-B-CB-AC200/240
G7L-1A-B-CB-AC200/240
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 240V
In stock: 4943 pcs
Download: G7L-1A-B-CB-AC200/240.pdf
RFQ
G7L-1A-B DC48
G7L-1A-B DC48
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V