G6C-4BN-DC24
OmronOmron
G6C-4BN-DC24 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G6C-4BN-DC24
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURP SPST X 4 8A 24V
Datasheets: G6C-4BN-DC24.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 813 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of G6C-4BN-DC24
Part Number G6C-4BN-DC24 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURP SPST X 4 8A 24V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 813 pcs Data sheet G6C-4BN-DC24.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G6C-4BND DC5
G6C-4BND DC5
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST X 4 8A 5V