G6B-1174P-FD-US-MDC24
OmronOmron
G6B-1174P-FD-US-MDC24 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G6B-1174P-FD-US-MDC24
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Datasheets: G6B-1174P-FD-US-MDC24.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of G6B-1174P-FD-US-MDC24
Part Number G6B-1174P-FD-US-MDC24 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 13935 pcs Data sheet G6B-1174P-FD-US-MDC24.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G6B-1174P-US-DC24
G6B-1174P-US-DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
In stock: 9659 pcs
Download: G6B-1174P-US-DC24.pdf
RFQ
G6B-1174P-FD-US DC3
G6B-1174P-FD-US DC3
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 8A 3V