G6B-1114P-US-PSDC12
OmronOmron
G6B-1114P-US-PSDC12 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G6B-1114P-US-PSDC12
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Datasheets: G6B-1114P-US-PSDC12.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of G6B-1114P-US-PSDC12
Part Number G6B-1114P-US-PSDC12 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 15379 pcs Data sheet G6B-1114P-US-PSDC12.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G6B-1114P-US-P6B DC5
G6B-1114P-US-P6B DC5
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V