A22W-2MG-12A-10
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: A22W-2MG-12A-10
Manufacturer/Brand: Omron Automation & Safety
Product description SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A
Datasheets: A22W-2MG-12A-10.pdf
  • Message
Specifications of A22W-2MG-12A-10
Part Number A22W-2MG-12A-10 Manufacturer Omron Automation & Safety
Description SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6630 pcs Data sheet A22W-2MG-12A-10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
A22W-2MG-24A-11
A22W-2MG-24A-11
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: SWITCH SELECT 2POS DPST 10A 110V
In stock: 3092 pcs
Download: A22W-2MG-24A-11.pdf
RFQ
A22W-2MG-12A-11
A22W-2MG-12A-11