TA2K0PH100RKE
OhmiteOhmite
TA2K0PH100RKE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TA2K0PH100RKE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES CHAS MNT 100 OHM 10% 2000W
Datasheets: TA2K0PH100RKE.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 309 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 309 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of TA2K0PH100RKE
Part Number TA2K0PH100RKE Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 100 OHM 10% 2000W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 309 pcs Data sheet TA2K0PH100RKE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TA24A3
TA24A3
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: LOCKOUT TIMER
In stock: 2223 pcs
Download: TA24A3.pdf
RFQ
TA2425
TA2425
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V