615HR010
OhmiteOhmite
615HR010 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 615HR010
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 0.01 OHM 1.5W 3% AXIAL
Datasheets: 615HR010.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 615HR010
Part Number 615HR010 Manufacturer Ohmite
Description RES 0.01 OHM 1.5W 3% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6990 pcs Data sheet 615HR010.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
615R100GAD10
615R100GAD10
Manufacturers: Angstrohm / Vishay
Description: CAP CER 1000PF 10KV Y5R RADIAL