954-037-030R121
NorCompNorComp
954-037-030R121 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 954-037-030R121
Manufacturer/Brand: NorComp
Product description BACKSHELL 37POS 45DEG DIE CAST
Datasheets: 1.954-037-030R121.pdf2.954-037-030R121.pdf3.954-037-030R121.pdf4.954-037-030R121.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 954-037-030R121
Part Number 954-037-030R121 Manufacturer NorComp
Description BACKSHELL 37POS 45DEG DIE CAST Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Belden
Description: CABLE 10COND 24AWG CHROME 500'
In stock: 147 pcs
Download: 9540 060500.pdf
RFQ
954-025-030R121
954-025-030R121
Manufacturers: NorComp
Description: BACKSHELL 25POS 45DEG DIE CAST
In stock: 11425 pcs
Download: 954-025-030R121.pdf
RFQ
954
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: USB3.1 CABLE PLUG KIT
Download: 954.pdf
954
Manufacturers: Adafruit
Description: USB TO TTL SERIAL CABLE - DEBUG
Download: 954.pdf
9540 060U1000
9540 060U1000
Manufacturers: Belden
Description: CBL 10COND 24AWG SHLD
In stock: 74 pcs
Download:
Description: CABLE 10COND 24AWG CHROME 100'
In stock: 455 pcs
Download: 9540 060100.pdf
Manufacturers: NorComp
Description: BACKSHELL 15POS 45DEG DIE CAST
Download: 954-015-030R121.pdf
In stock: 18 pcs
Download:
9540 060U500
9540 060U500
In stock: 134 pcs
Description: CABLE 10COND 24AWG CHROME 1000'
In stock: 77 pcs
9540
Description: MACH SCREW FLAT SLOTTED #6-32
Description: BACKSHELL 9POS 45DEG DIE CAST
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year