381-025-112L565
NorCompNorComp
381-025-112L565 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381-025-112L565
Manufacturer/Brand: NorComp
Product description CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Datasheets: 381-025-112L565.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
19 pcs
38 pcs
57 pcs
114 pcs
266 pcs
  • Message
Specifications of 381-025-112L565
Part Number 381-025-112L565 Manufacturer NorComp
Description CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3251 pcs Data sheet 381-025-112L565.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
381
Manufacturers: 3M
Description: SCOTCH 381 3" X 1000' DANGER
In stock: 3193 pcs
Download:
RFQ
381
Manufacturers: PanaVise
Description: VISE 2.25" NYLON JAWS VAC PAD
Download:
RFQ
Manufacturers: Bivar, Inc.
Description: MOUNT RECT CAPACITORS 0.060"
Download: 381-600.pdf
Manufacturers: Adafruit
Description: WATERPROOF DS18B20 DIGITAL TEMPE
Download: 381.pdf
Manufacturers: Echelon
Description: SOFTWARE COMMISSION TOOL STD ED
In stock: 83 pcs
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: RND STNDFF #4-40 PHENOLIC 1-1/2"
Download: 381.pdf
Manufacturers: Echelon
Description: OPENLNS COMMISSIONING TOOL
Download: 38100-400.pdf
381-009-112L565
381-009-112L565
Manufacturers: NorComp
Description: CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
Download: 381-009-112L565.pdf
3810
Manufacturers: Adafruit
Description: DC GEARBOX "TT" MOTOR TO LEGO
381-AG
381-AG
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: LAMP INCAND MIDGET FLANGE 6.3V
Manufacturers: NorComp
Description: CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Download: 381-015-112L565.pdf
381-10PK
381-10PK
Manufacturers: VCC (Visual Communications Company)
Description: LAMP INCAND RT-1.75 MID FLA 6.3V
Download: 381-10PK.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year