200-015-213L537
NorCompNorComp
200-015-213L537 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 200-015-213L537
Manufacturer/Brand: NorComp
Product description CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Datasheets: 200-015-213L537.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 200-015-213L537
Part Number 200-015-213L537 Manufacturer NorComp
Description CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 50285 pcs Data sheet 200-015-213L537.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
200-015-213L569
200-015-213L569
Manufacturers: NorComp
Description: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
In stock: 11976 pcs
Download: 200-015-213L569.pdf
RFQ
200-015-263R001
200-015-263R001
Manufacturers: NorComp
Description: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Download: 200-015-263R001.pdf
RFQ
Manufacturers: EAO
Description: LENS D18 ORANGE OPAQUE
Download:
200-015-213L007
200-015-213L007
Download: 200-015-213L007.pdf
200-015-213L567
200-015-213L567
Download: 200-015-213L567.pdf
Download: 200-015-262-001.pdf
200
Manufacturers: Adafruit
Description: MEDIUM 6V 2W SOLAR PANEL - 2.0 W
Download: 200.pdf
200-015-213L009
200-015-213L009
Download: 200-015-213L009.pdf
Manufacturers: EAO
Description: FRONT BEZEL 24X24 BLACK WITH ANT
Download:
Manufacturers: Android Things
Description: ANDROID THINGS STARTER KIT
In stock: 486 pcs
200
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: HOLDER BATTERY 4CELL D ALUMINUM
Download: 200.pdf
200-015-213L539
200-015-213L539
Download: 200-015-213L539.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year