174-E50-213R461
NorCompNorComp
NorComp
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 174-E50-213R461
Manufacturer/Brand: NorComp
Product description CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR
Datasheets: 174-E50-213R461.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Message
Specifications of 174-E50-213R461
Part Number 174-E50-213R461 Manufacturer NorComp
Description CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5269 pcs Data sheet 174-E50-213R461.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
174/18
174/18
Manufacturers: Greenlee Communications
Description: WIRE FERL INSUL
In stock: 572264 pcs
Download: 174/18.pdf
RFQ
174-E50-212-141
174-E50-212-141
Manufacturers: NorComp
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Download: 174-E50-212-141.pdf
RFQ
174/GR
174/GR
Description: WIRE FERL INSUL
Download: 174/GR.pdf
174/GRH
174/GRH
Download: 174/GRH.pdf
Manufacturers: Adafruit
Description: BUZZER PIEZO 9V 14MM