172-050-283L031
NorComp Inc.NorComp Inc.
172-050-283L031 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 172-050-283L031
Manufacturer/Brand: NorComp
Product description CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Datasheets: 172-050-283L031.pdf
Reference Price (In US Dollars)
32 pcs
  • Message
Specifications of 172-050-283L031
Part Number 172-050-283L031 Manufacturer NorComp Inc.
Description CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3929 pcs Data sheet 172-050-283L031.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: MPD (Memory Protection Devices)
Description: PLUG DC MOLD 24AWG RA 2.5MM 6'
In stock: 25936 pcs
Download: 172-4000.pdf
RFQ
172-050-283L021
172-050-283L021
Manufacturers: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Download: 172-050-283L021.pdf
RFQ
Description: PLUG DC MOLD 22AWG STR 2.1MM 6'
Download: 172-4101.pdf
Manufacturers: NorComp
Description: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
172-050-283L011
172-050-283L011
Manufacturers: NorComp
Download: 172-050-283L011.pdf
172-050-283L001
172-050-283L001
Download: 172-050-283L001.pdf
Description: PLUG DC MOLD 24AWG RA 2.5MM 10'
Description: PLUG DC MOLDED 24AWG RA 2.1MM 6'
Description: PLUG DC MOLDED 18AWG 2.5MM 6'
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year