E36D451HPN271MA54M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: E36D451HPN271MA54M
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 450V SCREW
Datasheets: E36D451HPN271MA54M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of E36D451HPN271MA54M
Part Number E36D451HPN271MA54M Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant