E36D451HPN222MDA5M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
E36D451HPN222MDA5M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: E36D451HPN222MDA5M
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Datasheets: E36D451HPN222MDA5M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of E36D451HPN222MDA5M
Part Number E36D451HPN222MDA5M Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant