LGM2W331MELB30
NichiconNichicon
LGM2W331MELB30 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LGM2W331MELB30
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheets: LGM2W331MELB30.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of LGM2W331MELB30
Part Number LGM2W331MELB30 Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant