F380J106MMA
NichiconNichicon
Nichicon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: F380J106MMA
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0603
Datasheets: F380J106MMA.pdf
  • Message
Specifications of F380J106MMA
Part Number F380J106MMA Manufacturer Nichicon
Description CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0603 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2968 pcs Data sheet F380J106MMA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
F380J226MMA
F380J226MMA
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 22UF 6.3V SMD
In stock: 128208 pcs
Download: F380J226MMA.pdf
RFQ
F380J106MMAAH3
F380J106MMAAH3
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V SMD
Download: F380J106MMAAH3.pdf
RFQ
F38000203
F38000203
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SENSOR LINEAR 76.02MM WIRE LEADS
In stock: 201 pcs
Download: F38000203.pdf
F380J106MMAAH2
F380J106MMAAH2