PESD24VU1UT,215
NexperiaNexperia
PESD24VU1UT,215 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PESD24VU1UT,215
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description TVS DIODE 24V 76V SOT23
Datasheets: PESD24VU1UT,215.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of PESD24VU1UT,215
Part Number PESD24VU1UT,215 Manufacturer Nexperia
Description TVS DIODE 24V 76V SOT23 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1579985 pcs Data sheet PESD24VU1UT,215.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PESD2ETH-AXR
PESD2ETH-AXR
Manufacturers: Nexperia
Description: TVS DIODE 5.5V SOT143B
In stock: 619824 pcs
Download: PESD2ETH-AXR.pdf
RFQ
PESD24VS2UAT,215
PESD24VS2UAT,215
Manufacturers: Nexperia
Description: TVS DIODE 24V 70V SOT23
Download:
RFQ
PESD2ETH-XR
PESD2ETH-XR