D0104MT-24-0503
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: D0104MT-24-0503
Manufacturer/Brand: Newhaven Display, Intl.
Product description DISPLAY VFD 7-SEG 1X4 7.6MM
Datasheets: D0104MT-24-0503.pdf
  • Message
Specifications of D0104MT-24-0503
Part Number D0104MT-24-0503 Manufacturer Newhaven Display, Intl.
Description DISPLAY VFD 7-SEG 1X4 7.6MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3969 pcs Data sheet D0104MT-24-0503.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
D0106LT-33-0604N
D0106LT-33-0604N
Manufacturers: Newhaven Display, Intl.
Description: DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 12.4MM
In stock: 8253 pcs
Download: D0106LT-33-0604N.pdf
RFQ
D01052501
D01052501
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: RESISTIVE & OPTICAL NUT JAM
Download:
RFQ
D0105B
D0105B
Manufacturers: Pontiac Coil, Inc.
Description: SOLENOID PULSE 24V L-15-2