AT4166DB
NKK SwitchesNKK Switches
AT4166DB Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AT4166DB
Manufacturer/Brand: NKK Switches
Product description CAP PUSHBUTTON SQUARE AMBER/WHT
Datasheets: 1.AT4166DB.pdf2.AT4166DB.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of AT4166DB
Part Number AT4166DB Manufacturer NKK Switches
Quantity Available 109206 pcs Data sheet 1.AT4166DB.pdf2.AT4166DB.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AT4165JD
AT4165JD
Manufacturers: NKK Switches
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLR/AMBER
In stock: 40898 pcs
Download: AT4165JD.pdf
RFQ
AT4165JF
AT4165JF
Manufacturers: NKK Switches
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLEAR/GREEN
Download: AT4165JF.pdf
RFQ
AT4166CB
AT4166CB
Description: CAP PUSHBUTTON SQUARE RED/WHITE
Download: AT4166CB.pdf
AT4165JB
AT4165JB
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLEAR/WHITE
Download: AT4165JB.pdf
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND RED/WHITE
Download: AT4167CB.pdf
Description: CAP IND SQ RED/WH FOR HB LED SER
AT4165JC
AT4165JC
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLEAR/RED
Download: AT4165JC.pdf
AT4166FB
AT4166FB
Description: CAP PUSHBUTTON SQUARE GRN/WHITE
Download: AT4166FB.pdf
Download: AT4164JF.pdf
AT4167DB
AT4167DB
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND AMBER/WHITE
Download: AT4167DB.pdf
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND GREEN/WHITE
Download: AT4167FB.pdf
AT41670001
AT41670001
Manufacturers: TXC Corporation
Description: CRYSTAL 41.600MHZ 10PF SMD
Download: AT41670001.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year