LQP03HQ16NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03HQ16NJ02D Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQP03HQ16NJ02D
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 16NH 250MA 800 MOHM
Datasheets: LQP03HQ16NJ02D.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of LQP03HQ16NJ02D
Part Number LQP03HQ16NJ02D Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 16NH 250MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant