LQP03HQ11NJ02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03HQ11NJ02D Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQP03HQ11NJ02D
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 11NH 300MA 500 MOHM
Datasheets: LQP03HQ11NJ02D.pdf
Reference Price (In US Dollars)
15000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of LQP03HQ11NJ02D
Part Number LQP03HQ11NJ02D Manufacturer Murata Electronics North America
Description FIXED IND 11NH 300MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant