MXSMLJ12CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ12CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MXSMLJ12CA
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Datasheets: MXSMLJ12CA.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of MXSMLJ12CA
Part Number MXSMLJ12CA Manufacturer Microsemi Corporation
Quantity Available 4754 pcs Data sheet MXSMLJ12CA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MXSMLJ130A
MXSMLJ130A
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
In stock: 5600 pcs
Download: MXSMLJ130A.pdf
RFQ
MXSMLJ12A
MXSMLJ12A
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB