MSMLJ150CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MSMLJ150CAE3/TR
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS
Datasheets: MSMLJ150CAE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of MSMLJ150CAE3/TR
Part Number MSMLJ150CAE3/TR Manufacturer Microsemi
Description TVS Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant
Quantity Available 36420 pcs Data sheet MSMLJ150CAE3/TR.pdf
Related Products
MSMLJ15A
MSMLJ15A
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
In stock: 25844 pcs
Download: MSMLJ15A.pdf
RFQ
MSMLJ150AE3/TR
MSMLJ150AE3/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
Download: MSMLJ150AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ150CA
MSMLJ150CA
Description: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Download: MSMLJ150CA.pdf
MSMLJ15AE3/TR
MSMLJ15AE3/TR
Description: TVS
Download: MSMLJ15AE3/TR.pdf
MSMLJ150CA/TR
MSMLJ150CA/TR
Download: MSMLJ150CA/TR.pdf
MSMLJ150CAE3
MSMLJ150CAE3