MSMCJ15A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ15A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MSMCJ15A
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Datasheets: MSMCJ15A.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of MSMCJ15A
Part Number MSMCJ15A Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 33501 pcs Data sheet MSMCJ15A.pdf
Related Products
MSMCJ150CA/TR
MSMCJ150CA/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 62586 pcs
Download: MSMCJ150CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ150AE3
MSMCJ150AE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Download: MSMCJ150AE3.pdf
RFQ
MSMCJ15AE3
MSMCJ15AE3
Description: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Download: MSMCJ15AE3.pdf
MSMCJ150CAE3
MSMCJ150CAE3