MSMCJ11CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ11CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MSMCJ11CA
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Datasheets: MSMCJ11CA.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of MSMCJ11CA
Part Number MSMCJ11CA Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 30435 pcs Data sheet MSMCJ11CA.pdf
Related Products
MSMCJ11AE3
MSMCJ11AE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
In stock: 55071 pcs
Download: MSMCJ11AE3.pdf
RFQ
MSMCJ110CA
MSMCJ110CA
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 110V 177V DO214AB