MSMBJ120A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ120A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MSMBJ120A
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Datasheets: MSMBJ120A.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of MSMBJ120A
Part Number MSMBJ120A Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 120V 193V DO214AA Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 50484 pcs Data sheet MSMBJ120A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MSMBJ120A/TR
MSMBJ120A/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 78066 pcs
Download: MSMBJ120A/TR.pdf
RFQ
MSMBJ120CA
MSMBJ120CA
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Download: MSMBJ120CA.pdf
RFQ
MSMBJ11AE3
MSMBJ11AE3
Description: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
Download: MSMBJ11AE3.pdf
MSMBJ120AE3
MSMBJ120AE3