MPLAD30KP30CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP30CAE3/TR
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS
Datasheets: MPLAD30KP30CAE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
  • Message
Specifications of MPLAD30KP30CAE3/TR
Part Number MPLAD30KP30CAE3/TR Manufacturer Microsemi
Description TVS Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant
Quantity Available 2241 pcs Data sheet MPLAD30KP30CAE3/TR.pdf
Related Products
MPLAD30KP33CA/TR
MPLAD30KP33CA/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
In stock: 2254 pcs
Download: MPLAD30KP33CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP30AE3/TR
MPLAD30KP30AE3/TR
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS
Download: MPLAD30KP30AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP33CA
MPLAD30KP33CA
Description: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Download: MPLAD30KP33CA.pdf
MPLAD30KP33AE3/TR
MPLAD30KP33AE3/TR
Download: MPLAD30KP33AE3/TR.pdf
MPLAD30KP30CAE3
MPLAD30KP30CAE3
Description: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD