HS183100R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HS183100R
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK
Datasheets: HS183100R.pdf
  • Message
Specifications of HS183100R
Part Number HS183100R Manufacturer Microsemi
Description DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3725 pcs Data sheet HS183100R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
HS1A14SA
HS1A14SA
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH THMBSTK CASTLE 100MA 30V
In stock: 847 pcs
Download: HS1A14SA.pdf
RFQ
HS18V
HS18V
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: NUT DRIVER HEX SCKT 9/16" 7.25"
In stock: 5282 pcs
Download: HS18V.pdf
RFQ
HS18N
HS18N
Manufacturers: Apex Tool Group
Download: HS18N.pdf
HS18145R
HS18145R
Manufacturers: Microsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 180A HALFPAK
Download: HS18145R.pdf
HS1A R3G
HS1A R3G
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: DIODE GEN PURP 50V 1A DO214AC
Download: HS1A R3G.pdf
HS18145
HS18145
Manufacturers: Microsemi
Download: HS18145.pdf
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 180A HALFPAK
Download:
HS1A M2G
HS1A M2G
Download: HS1A M2G.pdf
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 180A HALFPAK
Download: HS18140R.pdf
Download:
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK
Download: HS183100.pdf
HS1A12SA
HS1A12SA
Manufacturers: APEM Inc.
In stock: 649 pcs
Download: HS1A12SA.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year