D3010H12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: D3010H12B2-RSR
Manufacturer/Brand: Mechatronics
Product description FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE
Datasheets: 1.D3010H12B2-RSR.pdf2.D3010H12B2-RSR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of D3010H12B2-RSR
Part Number D3010H12B2-RSR Manufacturer Mechatronics
Description FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7012 pcs Data sheet 1.D3010H12B2-RSR.pdf2.D3010H12B2-RSR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
D301118
D301118
Manufacturers: SCS
Description: BAG MOISTURE BARR MTL IN 18"X11"
In stock: 87720 pcs
Download: D301118.pdf
RFQ
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V