MAX869LEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX869LEEE+ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAX869LEEE+
Manufacturer/Brand: Maxim Integrated
Product description IC SW P-CH HIGH SIDE 16-QSOP
Datasheets: 1.MAX869LEEE+.pdf2.MAX869LEEE+.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of MAX869LEEE+
Part Number MAX869LEEE+ Manufacturer Maxim Integrated
Description IC SW P-CH HIGH SIDE 16-QSOP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 15248 pcs Data sheet 1.MAX869LEEE+.pdf2.MAX869LEEE+.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MAX86K900B
MAX86K900B
Manufacturers: Vishay Precision Group
Description: RES 86.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL