SP-320-13.5
MEAN WELLMEAN WELL
SP-320-13.5 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP-320-13.5
Manufacturer/Brand: MEAN WELL
Product description AC/DC CONVERTER 13.5V 297W
Datasheets: SP-320-13.5.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of SP-320-13.5
Part Number SP-320-13.5 Manufacturer MEAN WELL
Description AC/DC CONVERTER 13.5V 297W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1057 pcs Data sheet SP-320-13.5.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SP-320-48
SP-320-48
Manufacturers: MEAN WELL
Description: AC/DC CONVERTER 48V 322W
In stock: 1082 pcs
Download: SP-320-48.pdf
RFQ
SP-32
SP-32
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: AUDIO TRANSFORMER
Download: SP-32.pdf
RFQ
Manufacturers: MEAN WELL
Description: AC/DC CONVERTER 15V 300W
Download: SP-320-15.pdf
Description: AC/DC CONVERTER 36V 317W
SP-301P
SP-301P
Manufacturers: Chemtronics
Description: SOLDER POT 500W 120V