LPLC-18-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPLC-18-700 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LPLC-18-700
Manufacturer/Brand: MEAN WELL
Product description LED DRIVER CC AC/DC 6-25V 700MA
Datasheets: LPLC-18-700.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of LPLC-18-700
Part Number LPLC-18-700 Manufacturer MEAN WELL
Description LED DRIVER CC AC/DC 6-25V 700MA Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7839 pcs Data sheet LPLC-18-700.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
LPL-18-12
LPL-18-12
Manufacturers: MEAN WELL
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 1.5A
In stock: 8401 pcs
Download:
RFQ
LPL-50
LPL-50
Manufacturers: Bel
Description: RCA COAX LOOP PLUG 50 OHM
Download: LPL-50.pdf
RFQ
LPF-40-20
LPF-40-20
Manufacturers: MEAN WELL
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 12-20V 2A
Download: LPF-40-20.pdf
Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 500MA
Download:
LPL-7
LPL-7
Manufacturers: Bel
Description: CONN LOOPING PLUG
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 750MA