RI-TRP-W9QL-30
N/A
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RI-TRP-W9QL-30
Manufacturer/Brand: N/A
Product description RFID 30MM DISK TRANSP R/W 80BIT
Datasheets:
  • Message
Specifications of RI-TRP-W9QL-30
Part Number RI-TRP-W9QL-30 Manufacturer N/A
Description RFID 30MM DISK TRANSP R/W 80BIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6485 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RI-TRP-W9TB
RI-TRP-W9TB
Manufacturers: N/A
Description: RFID 50MM GLASS TRANSP R/W 80B
In stock: 4925 pcs
Download:
RFQ
RI-TRP-W9UR
RI-TRP-W9UR
Manufacturers: N/A
Description: RFID 85MM DISK TRANSP R/W 80BIT