EZ430-RF2500
N/A
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EZ430-RF2500
Manufacturer/Brand: N/A
Product description DEV WRLSS TOOL FOR MSP430/CC2500
Datasheets:
RoHs Status Not applicable / Not applicable
  • Message
Specifications of EZ430-RF2500
Part Number EZ430-RF2500 Manufacturer N/A
Quantity Available 4446 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
EZ430-CHRONOS-868
EZ430-CHRONOS-868
Manufacturers: N/A
Description: DEV WRLESS WATCH TOOL FOR CC430
In stock: 1583 pcs
Download:
RFQ
EZ430-CHRONOS-915
EZ430-CHRONOS-915
Manufacturers: N/A
Download:
RFQ
EZ430-C9
EZ430-C9
Manufacturers: LAPIS Semiconductor
Description: DEV TOOL USB STICK TI MSP430
EZ430-RFZACC06
EZ430-RFZACC06
Description: EZ430-RFZACC06
EZ430-RF2500T
EZ430-RF2500T
Description: TARGET BRD WIRELESS EZ430-RF2500
EZ430-RF2560
EZ430-RF2560
Description: DEV WRLSS TOOL FOR MSP430/CC2560
EZ430-F2013
EZ430-F2013
Description: DEV STICK USB 430 W/TARGET BOARD
EZ430-CHRONOS-433
EZ430-CHRONOS-433
Description: KIT DEMO FOR CC2480
In stock: 932 pcs
EZ430-RF256X
EZ430-RF256X
Description: EVAL TOOL BLUETOOTH MSP430
EZ430-RF2500-SEH
EZ430-RF2500-SEH
Description: DEV WRLSS TOOL FOR MSP430
EZ430-T2012
EZ430-T2012
Description: BOARD TARGET FOR EZ430-F2013
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year