PA14SO1-03-3
Logical SystemsLogical Systems
PA14SO1-03-3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA14SO1-03-3
Manufacturer/Brand: Logical Systems
Product description ADAPTER 14-SOIC TO 14-DIP
Datasheets: PA14SO1-03-3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of PA14SO1-03-3
Part Number PA14SO1-03-3 Manufacturer Logical Systems
Quantity Available 2016 pcs Data sheet PA14SO1-03-3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PA1494.442NL
PA1494.442NL
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.4UH 14A 1.8 MOHM SMD