EK20B0009
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
EK20B0009 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EK20B0009
Manufacturer/Brand: Leader Tech Inc.
Product description ENGINEERING KIT - BLUETOOTH - BI
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 818 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of EK20B0009
Part Number EK20B0009 Manufacturer Leader Tech Inc.
Quantity Available 818 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
EK2100-220
EK2100-220
Manufacturers: Synapse Wireless
Description: SNAP EVALUATORS KIT
In stock: 469 pcs
Download: EK2100-220.pdf
RFQ
Manufacturers: Peregrine Semiconductor
Description: PE22100A-X EVK
In stock: 1695 pcs
Download: EK22100-01.pdf
RFQ
EK2121500000G
EK2121500000G
Manufacturers: Anytek (Amphenol Anytek)
Description: 508 TB RISING CLAMP 180D
In stock: 33597 pcs
Download: EK2121500000G.pdf
Download: EK2321500000G.pdf
Manufacturers: Carling Technologies
Description: SWITCH TOGGLE DPST 20A 125V
EK2320-9ERG
EK2320-9ERG
Manufacturers: Bel
Description: DC/DC CONVERTER 2X12V 144W
In stock: 105 pcs
Download: EK2320-9ERG.pdf
EK22
EK22
Manufacturers: Apex Microtechnology
Description: KIT EVALUATION SA56EX PWM AMP
Download: EK22.pdf
Description: KIT STARTER SNAP PRO
Description: EVALUATION KIT W/INTERNET CTRL
In stock: 186 pcs
EK21
EK21
Description: EVALUATION KIT FOR PA74
In stock: 284 pcs
Download: EK21.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year