13-S-37AH-ST-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 13-S-37AH-ST-16
Manufacturer/Brand: Leader Tech Inc.
Product description 0.13 X 0.37 ST 16.0--13-S-37AH-S
Datasheets: 13-S-37AH-ST-16.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
  • Message
Specifications of 13-S-37AH-ST-16
Part Number 13-S-37AH-ST-16 Manufacturer Leader Tech Inc.
Description 0.13 X 0.37 ST 16.0--13-S-37AH-S Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 8483 pcs Data sheet 13-S-37AH-ST-16.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
13-S-37RH-BD-16
13-S-37RH-BD-16
Manufacturers: Leader Tech Inc.
Description: 0.13 X 0.37 BD 16--13-S-37RH-BD-
In stock: 8137 pcs
Download: 13-S-37RH-BD-16.pdf
RFQ
13-S-37AH-BD-16
13-S-37AH-BD-16
Description: 0.13 X 0.37 BD 16--13-S-37AH-BD-
Download: 13-S-37AH-BD-16.pdf
RFQ
13-952
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: ADPTR 3/4DR 3/4FX1M
Download:
13-8S-W
13-8S-W
Manufacturers: 3M
Description: CONN RING CIRC 10-12AWG #8 CRIMP
Download: 13-8S-W.pdf
13-8-W
13-8-W
Manufacturers: 3M
Download: 13-8-W.pdf
13-938
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: HDL T 3/4DR 20"
Download:
Manufacturers: Aries Electronics, Inc.
Description: CONN SOCKET SIP 13POS TIN
13-8S-P
13-8S-P
Download: 13-8S-P.pdf
Description: HDL FLX 3/4DR 22
13-8S-NB
13-8S-NB
Download: 13-8S-NB.pdf
13-8
Download: 13-8.pdf
13-7XXXX-10
13-7XXXX-10
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year