SLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLS.M22.GLAA
Manufacturer/Brand: LEMO
Product description CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Datasheets: SLS.M22.GLAA.pdf
  • Message
Specifications of SLS.M22.GLAA
Part Number SLS.M22.GLAA Manufacturer LEMO
Description CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4998 pcs Data sheet SLS.M22.GLAA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SLS-P830668
SLS-P830668
Manufacturers: Peerless by Tymphany
Description: SPEAKER 8OHM 70W TOP PORT 87.5DB
In stock: 1728 pcs
Download: SLS-P830668.pdf
RFQ
SLS10EREUSON3XTMA1
SLS10EREUSON3XTMA1
Manufacturers: Infineon Technologies
Description: AUTHENTICATION
Download:
RFQ
SLS120
SLS120
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V
Download: SLS120.pdf
Description: SPEAKER 8OHM 90W TOP PORT 85.6DB
Download: SLS-P830667.pdf
SLS1201
SLS1201
Download: SLS1201.pdf
SLS-R
SLS-R
Manufacturers: 3M
Description: TAPE LABELING WHITE 1"X 2.5"