7021-D-N-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
7021-D-N-700 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 7021-D-N-700
Manufacturer/Brand: LEDdynamics, Inc.
Product description LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP
Datasheets: 7021-D-N-700.pdf
  • Message
Specifications of 7021-D-N-700
Part Number 7021-D-N-700 Manufacturer LEDdynamics, Inc.
Description LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2766 pcs Data sheet 7021-D-N-700.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
70211
Manufacturers: Klein Tools
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 11MM 7"
In stock: 8107 pcs
Download: 70211.pdf
RFQ
Manufacturers: Kester
Description: R562 SOLDERPASTE WATER SOL 500G
Download: 7021020510.pdf
RFQ
7021-D-N-500
7021-D-N-500
Manufacturers: LEDdynamics, Inc.
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 500MA 7SIP
Download: 7021-D-N-500.pdf
7021-D-I-350
7021-D-I-350
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP
Download: 7021-D-I-350.pdf
7021-RC
7021-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL T/H
Download: 7021-RC.pdf
70212 ULTRA COAL 1/8
70212 ULTRA COAL 1/8"X40'
Manufacturers: 3M
Description: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Download:
70210 BRGNDY 1/8
70210 BRGNDY 1/8"X40'
Manufacturers: 3M
Download:
7021-D-N-350
7021-D-N-350
Download: 7021-D-N-350.pdf
70210
Manufacturers: Klein Tools
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 10MM 7"