RF4E075ATTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF4E075ATTCR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RF4E075ATTCR
Manufacturer/Brand: LAPIS Semiconductor
Product description MOSFET P-CH 30V 7.5A 8DFN
Datasheets: 1.RF4E075ATTCR.pdf2.RF4E075ATTCR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of RF4E075ATTCR
Part Number RF4E075ATTCR Manufacturer LAPIS Semiconductor
Description MOSFET P-CH 30V 7.5A 8DFN Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 116041 pcs Data sheet 1.RF4E075ATTCR.pdf2.RF4E075ATTCR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RF4740
RF4740
Manufacturers: 3M
Description: SCOTCH INDOOR FASTENERS RF4740 3
In stock: 12164 pcs
Download:
RFQ
RF4C050APTR
RF4C050APTR
Manufacturers: LAPIS Semiconductor
Description: MOSFET P-CH 20V 10A 8HUML