R5007FNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5007FNX Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: R5007FNX
Manufacturer/Brand: LAPIS Semiconductor
Product description MOSFET N-CH 500V 7A TO220
Datasheets: R5007FNX.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of R5007FNX
Part Number R5007FNX Manufacturer LAPIS Semiconductor
Description MOSFET N-CH 500V 7A TO220 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 70107 pcs Data sheet R5007FNX.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
R5005CNX
R5005CNX
Manufacturers: LAPIS Semiconductor
Description: MOSFET N-CH 500V 5A TO220